ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – פרמטרים שיש להתייחס אליהם

שטיחים מקיר לקיר נחשבים לשטיחים פופולאריים במיוחד. ניתן לראות אותם בבתים רבים ובמשרדים. שטיחים מקיר לקיר מעניקים לאזור בו הם נמצאים מראה ביתי ויפה. בשונה משטיחים אחרים שנוטים להתקמט, להפריע לפתיחת דלתות, שטיחים מקיר לקיר משמשים ככיסוי לרצפה. אולם בדומה לשטיחים אחרים, ניקוי שטיחים מקיר לקיר חשוב מאוד. לפני שמתחילים בתהליך הניקוי יש להתייחס לכמה פרמטרים.

ניקיון שטיח הנה משימה מורכבת ורק חברות ניקיון מבצעות זאת בצורה מקצועית באמת

ניקיון שטיח הנה משימה מורכבת ורק חברות ניקיון מבצעות זאת בצורה מקצועית באמת

  • סוג הסיב- האם מדובר בצמר או סינטטי.
  • איכות הסיב- האם הסיב איכותי.
  • צורת הסיב- האם מדובר בסיב שעיר או מסולסל.
  • איכות הצבעים בשטיח
  • גיל השטיח

מה כולל שירות ניקוי ריפודים בבית

כאמור פריטי ריהוט בבית תורמים למראה בית יפה ונקי.לעיתים פריטי הריהוט מתלכלכים ואז יש צורך לנקות אותם ולהקנות לבית מראה יפה. רוב האנשים מעדיפים להזמין חברת ניקיון מקצועית שתדאג לנושא של ניקוי ריפודים בבית. נציג של החברה יגיע לבית יבחן את הריהוט, לאחר מכן ימסור ללקוח את המסקנות שלו. במידה ומדובר בכתמים חריפים כאלה שלא ניתנים להסרה בקלות, הנציג יקבע תעריף לניקוי. בשלב הבא הנציג יתאים פגישה בין הלקוח לבין עובדי החברה לצורך ניקיון הבית. עובדי החברה יגיעו ביום שנקבע ויבצעו את תהליך הניקוי תוך שימוש בחומרי ניקוי חדשים.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירות של ניקוי ספה

לפני שמזמינים שירות של ניקוי ספה יש לדעת מספר דברים חשובים.

  • אבחון – כל בד שונה, ולכן טיפול בבדים יתבצע בצורה שונה.מנקה ספה מקצועי יגיע לבית ויבחן את הבד על מנת לדעת איזה חומר מתאים.
  • בדיקה- מנקה ספות מקצועי לא יתחיל את הטיפול לפני שהוא יבצע בדיקה. הוא יבדוק את שיטת הטיפול על חתיכה קטנה של בד כדי לראות שחומר הניקוי אכן מתאים ולא מהווה בעיה .
  • זמן הניקוי – ברוב המקרים זמן הניקוי לא נמשך יותר משעתיים.

מאמר זה נכתב על ידי חברת אשר שטיחים
לפרטים באתר החברה – צרו קשר
לעמוד הפייסבוק של החברה

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>