ניקוי ספות

כמה זמן יש לבצע ניקוי ספות עור

ספות עור נחשבות לספות איכותיות במיוחד, שיכולות לשמש את הרוכשים אותן במשך שנים רבות. יחד עם זאת, הרוכשים את הספה צריכים לשמור על ניקיונה על ידי טיפוח הספה. בדיוק כפי שמבצעים ניקיון לבית, כך יש לבצע ניקוי ספות ברמה גבוהה עור אחת לחודש על ידי שימוש בחומר ניקוי מיוחד.

איך בעצם מנקים ספה?

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

מהם הפרמטרים של ניקוי שטיח מקיר לקיר

על מנת לשמור את השטיח בבית לא מספיק רק להקפיד על תחזוקה שוטפת של שאיבת אבק. שטיח מקיר לקיר צובר עם הזמן אבק וחולות שגורמים למראה לא יפה של השטיח. לכן, לפעמים יש צורך בניקוי מקצועי ועמוק של השטיח המתבצע על ידי חברה המעסיקה צוות עובדים שרכש ידע בתחום ניקוי שטיחים. בעת ניקוי שטיח מקיר לקיר יש לשים לב לכמה פרמטרים.

ניקוי ספות מתבצע על ידי חברות ניקיון מקצועיות

ניקוי ספות מתבצע על ידי חברות ניקיון מקצועיות

  • סוג הסיב- האם מדובר בצמר או סוג מעורב.
  • איכות הסיב
  • צורת האריגה- האם האריגה היא ידנית
  • צורת הסיב – האם צורתו של הסיב קצוצה או מסולסלת.

ניקוי וילונות לקראת חג הפסח

לפני חג הפסח אנשים משקיעים לא מעט מאמצים בניקוי הבית. אחד הפריטים החשובים שיש לנקותם הם וילונות. הלכלוך שמצטבר בוילונות נחלק לכמה סוגים האחד – לכלוך טבעי שנוצר מהצטברות של אבק על הוילונות. השני- לכלוך לא טבעי- לכלוך לא טבעי שנוצר מכתמים הנגרמים על ידי נגיעות של ידיים או על ידי כל דבר שגורם ללכלוך. כיום אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לנקות וילונות היא על ידי שואב אבק. ניקוי וילונות על ידי שואב אבק יבטיח מראה יפה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>