ניקוי וילונות בקיטור

אין כמו וילון נקי בבית

אין כמו וילון נקי בבית

ניקוי וילונות בקיטור הכוונה למים שיוצאים מהפתח של בצינור בעת הפעלת לחץ גבוה. הלחץ שנוצר מסוגל לנקות את הלכלוך בדרכים אחרות. בעת ביצוע פעולת ניקוי וילונות בקיטור חשוב מאד להקפיד על התאמת הלחץ לסוג הוילונות, שכן רמת לחץ לא מתאימה עשויה לגרום ללחץ רב ולנזקים רבים, ואילו רמת לחץ נמוכה לא תשיג את התוצאה. ניקוי וילון בקיטור היא פעולה המיועדת לחברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון בעלת ניסיון תגיע לבית הלקוח עם המכשור המתאים על מנת לספק תוצאות ברמה גבוהה.

ניקוי שטיח לאחר הצפה בבית

תחזוקת הבית היא אחת המשימות החשובות ביותר שעומדות בפני אנשים. לעתים ישנם דברים שמתרחשים בבית ואין שליטה עליהם כמו למשל, פיצוץ בצנרת או צינור מקולקל. כאשר מתרחשת הצפה בבית כתוצאה מצינור מקולקל, נגרם נזק רב לריהוט וגם לשטיח. כאשר נגרם נזק לשטיח יש לגשת לחברת ניקיון על מנת לאבחן את גילו, החומר ממנו הוא ארוג ועוד. לאחר מכן, חברת ניקיון מנקה את השטיח בעזרת חומרי ניקיון מתאימים. במהלך הניקוי עובר השטיח פעולת ניקוי במהלכה נשטפים כל המים המלוכלכים. בשלב האחרון השטיח עובר תהליך סחיטה מבוקרת.

 ניקוי שטיחים פרסיים – משימה למומחים בלבד

שטיחים פרסיים הם שטיחים פופולאריים למדי, בהתחלה מטרתם הייתה לחמם את הבית מפני קור. אך עם השנים הפכו השטיחים לפריטים המוספים יופי בבית ומשפיעים על עיצוב הבית. כיום ניתן לרכוש שטיחים פרסיים בגדלים שונים. ניקוי שטיחים פרסיים היא מטלה המיועדת למומחים בלבד, תהליך ניקוי שטיחים פרסיים מתבצע באמצעות מכשור מתקדם, שכן ניקוי שטיחים פרסיים באמצעים ביתיים כמו מים ומברשת עשוי לגרום נזק רב לשטיחים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>