ניקוי וילונות

ניקוי וילונות הרמה באמצעות שואב אבק

וילונות לבית משמשים הן כמקור הצללה והן כמקור יופי.  כדי שיהיה ניתן ליהנות מהוילונות, יש להשקיע זמן בתהליך של ניקוי וילונות. אחת הדרכים לנקות את הוילונות היא באמצעות שואב אבק. שאיבת אבק מוילונות הרמה תתבצע לעתים קרובות כאשר יש הצטברות של אבק. בעת השאיבה יש להקפיד על עוצמה מתאימה בהתאם לסוג הבד. שאיבת וילונות הרמה מתבצעת כאשר הוילונות תלויים ואסופים כך ניתן לשאוב בעוצמה חזקה יותר.

טיפים לניקיון של וילון אמבטיה

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

ניקוי שטיח שאגי באמצעות שואב אבק

שטיח שאגי, המוכר גם בשם שטיח ספגטי, נחשב לאחד השטיחים הפופולרים ביותר בשל מחירו הזול. ניתן למצוא כמה סוגים שטיח שאגי, כאשר לכל אחד מהם יש להתאים את עוצמת השאיבה המתאימה ביותר. כאשר שואב אבק רגיל לא מצליח להתמודד עם ניקוי שטיח שאגי, ניתן לחפש שואב אבק מסוג חובט. שואב אבק מסוג זה יבטיח ניקיון ברמה גבוהה.

ניקוי וילונות חשוב לעשות בצורה מקצועית ובתדירות גבוהה

ניקוי וילונות חשוב לעשות בצורה מקצועית ובתדירות גבוהה

מהם השלבים של ניקוי שטיחים פרסיים

ניקוי שטיחים פרסיים כולל מספר שלבים.

  • ניעור השטיח מחול- ניעור השטיח מחול זה השלב הראשוני במהלכו כל הלכלוך הקשה שהצטבר בשטיח מוסר. פעולת הניעור מתבצעת על ידי מכונה.
  • השרייה של השטיח באמבטיה- השרייה של השטיח באמבטיה נעשית באמצעות סבון מיוחד, מטרת ההשריה היא ריכוך של כל הלכלוך שהצטבר בשטיח.
  • פרישת השטיח על גבי משטח – בשלב הזה יש להניח את השטיח על גבי משטח רחב, כך יהיה ניתן לנקות בצורה יעילה את השטיח.
  • שטיפה בלחץ – השלב הזה דומה מאד לפעולה של מדיח הכלים, כאשר המשטח עליו נמצא השטיח מוכנס לתוך מכונה המנקה את השטיח באמצעות מים וסבון. בצורה כזאת כל הלכלוך מתנקה.
  • הברשה – בשלב הזה יש להבריש את כל סוגי השטיח.שטיחים אינם דומים, ולכן לכל שטיח יש להתאים מברשת אחרת. יש להקפיד על בחירת מברשת מתאימה, שכן בחירת מברשת לא מתאימה יכולה להרוס את השטיח.
  • שטיפה – בשלב השטיפה יש לשטוף את השטיח במים וסבון, ואחר כך במים רכים. כאשר מטרת השטיפה היא להסיר את כל הלכלוך שהצטבר בעת שלב ההברשה.
  • סחיטה – בשלב האחרון מתבצעת סחיטה של השטיח באמצעות מכונה מיוחדת. חשוב מאד להקפיד ולבצע את הסחיטה בצורה טובה כדי לא לפגוע בסיבי השטיח.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>